Kivike tasku - õpituba Levikivi kivikojas

Levikivi väärindab Eesti maakivi. Maakivist saab väga palju erinevaid tooteid ehitustele, aedadesse või tuppa. Jääki ei jäägi, sest kasutame ära ka kõik väikesed kivitükikesed.
Kivikoja õpitoas saab tutvuda Eesti kivimite ja mineraalidega. Uurime, mis põnev elu elutseb kividel. Kas väljend "kõva nagu kivi" peab päriselt ka paika ja kas kassidele meeldib kassikuld?
Meisterdame kivipilli, kaelaehte või mänguklotsid, mängime väikeste kividega ning suurtelt rahnudelt küsime, kes on tegelikult kivikuningas. Teeme kivikunsti, maalime kividele ja sööme "kivikommi".
Oma kivikese saab tasku pista.

Broneerimiseks kirjuta levikivi@levikivi.ee või helista 56680013.

...
...
...

Mammu juures - pannkoogiõpituba Levikivi talus

Levikivi talu asub looduskaunis Soomaa piirkonnas, Tori ja Jõesuu vahel, Pärnu jõe kõrgel kaldal. Väärindame Eesti maakive, kuid meil on ka pehmem pool, mistõttu sobib siin kindlasti peatus teha lastega peredel.
Levikivil saavad lapsed kanamunad pesast tuua, ise pannkooki teha ja maitsta missugune hea mari on siitkandi pannkoogimoosi sees.

Kas paabulinnud lendavad nagu kured? Mis mari on kuremari? Kas need marjad kurgedele maitsevad? Kus on sookollide kodu ja kas nende pannkoogil on SoomaamooS...?
Kõigile neile küsimustele saab vastuse Mammu juures Levikivil.

Ootame rõõmuga väikeseid toimetajaid!

Broneerimiseks kirjuta levikivi@levikivi.ee või helista 56680013.

...
...
...

Kontakt


Marina Randväli

56680013

Raul Randväli

56477266


levikivi@levikivi.ee


Levikivi Levi küla Tori vald
Pärnumaa 86808
Eesti